آسیاتک اسلامشهر

آسیاتک اسلامشهر

آسیاتک اسلامشهر

02156695004    /    09193292976

تغییر بهاری هنوز ادامه داره…
هنوز بهاره، تن درخت از شکوفه، سبزه و جوونه‌های تازه به ما نوید فرصت تغییر رو می‌دن!

آسیاتک اسلامشهر هم به تبعیت از طبیعت، دومین سرویس بهاری 1401 اینترنت پر سرعتش رو راهی بازار کرده تا خانواده آسیاتک اسلامشهر رو بزرگتر کنه.

آسیاتک اسلامشهر برای شمایی که تا چند روز پیش به خاطر محدودیت‌های مخابراتی، فرصت استفاده از سرویس‌های پرسرعت ما رو از دست دادید، یه مژده داره!!

دیگه قرار نیست، از کسی بشنوید که آسیاتک  تو این منطقه پورت نداره یا به خاطر خط فیبر امکان استفاده از سرویس‌های پرسرعت ما رو نداری؛ از هر منطقه و جغرافیایی که باشی می‌تونید بدون محدودیت به خانواده آسیاتک  بپیوندید و رویای ما رو محقق کنید.

از امروز که بوی اردیبهشت همه جا پیچیده تا پایان خرداد که گرمای تابستان، مهمون خونه و کاشونه‌تون می‌شه، فرصت دارید تا سرویس‌های نقره‌ای و جدید آسیاتک رو خریداری کنید و همراه «تغییر بهاری» ما بشید.

اگر دوست دارید، با یه قیمت مناسب تا اواسط تابستون یه سرویس پر سرعت داشته باشید، سرویس سه ماهه با سرعت 8 مگابیتی آسیاتک قطعا بهترین گزینه برای شماست!

چراکه می‌تونید تنها با پرداخت 165 هزار تومان، از 1400 گیگابایت حجم بین‌المللی بهره‌مند شید.

یه بسته هیجان‌انگیز 6 ماهه هم داریم که واقعا یه فرصت خاص و بی‌نظیره؛ می‌تونید با هزینه فقط ماهیانه 70 هزار تومان، از 3 هزار گیگابایت حجم بین‌المللی با سرعت 8 مگابیت استفاده کنید.

پس، بهار امسالت رو با خرید بسته‌های «جشنواره نقره‌ای» آسیاتک پر تغییر و خاص کن!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *